Aktualności (archiwum)


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności" (archiwum))

WIGILIA 2012

2013-01-02

W dniu 21 grudnia 2012r o godz. 11.00 w Sali Centrum Kultury w Wielichowie odbyło się spotkanie przy Wigilijnym Stole dla osób samotnych i starszych z terenu naszej gminy zorganizowane przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielichowie.

W Wigilii wzięło udział około 30 osób starszych i samotnych oraz zaproszeni goście: Pan Adam Łaniecki Burmistrz Miasta i Gminy w Wielichowie, Pani Lucyna Suszka V-ce przewodnicza Rady Miejskiej Wielichowa oraz Ksiądz Wikariusz Rafał Sylwestrzak z Parafii Św. Marii Magdaleny w Wielichowie.
Uroczystość uświetnił występ jednego z uczestników spotkania pana Kazimierza Mocka ze Śniat. Na stole nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych przygotowanych przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pracowników Restauracji Fantazja w Wielichowie. Zanim jednak uczestnicy skosztowali wybornego menu złożyli sobie nawzajem życzenia świąteczne oraz podzielili się tradycyjnym opłatkiem. Na koniec goście zostali obdarowani słodkim upominkiem. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze przy blasku świec i śpiewu kolęd.

Wiadomość przygotowała Maria Popa kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielichowie.

Dołączona galeria:

zdjęcie (1)zdjęcie (2)zdjęcie (3)


    wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności" (archiwum))

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielichowie. ul. Pocztowa 16, 64-050 Wielichowo tel./fax (61)442-11-83, tel.(61)442-12-83

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji